KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14204144
nr 1420 4144
Lasse Lindqvist
(1924-1998), Sverige
Tusch, Signerad, 20x24, yttermått inklusive ram: 32x36 cm
Lasse Lindqvist, svensk bildkonstnär född 1924, död 1998.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:12:13
24/9 13:32:32
100 kr
27/9 19:07:13
Lasse Lindqvist
Läs mer om Lasse Lindqvist